BLOG

Tipy na vánoční dárky, které potěší obdarovaného i dárce

Je to tu! Vánoce se nám blíží a většina z nás si dělá starosti s tím, co komu dáme pod stromeček. Abychom Vám toto stresující období ulehčili, připravili jsme si pro Vás několik tipů, jak potěšit své blízké dárkem, který budou chtít nosit každý den! Tak pojďme na to.

Jste muž a chcete potěšit svou partnerku?

Ať už je to oficiální nebo tajná partnerka, každé ženě jednoznačně uděláte radost následujícími dary:

 • Dárkový poukaz na spodní prádlo v jakékoliv hodnotě: Nechte ženu, ať si vybere spodní prádlo sama. Ona sama nejvíce zná své tělo i míry.
 • Noční prádlo: To nikdy nezklame, a navíc při výběru toho správného nočního prádla můžete opepřit pohled na svou ženu, která nemá na sobě to staré „pýžo“, ale oslňuje Vás v krásném župánku či erotické košilce.
 • Krajková podprsenka: Pokud vyberete správně, tak způli bude dárkem i pro Vás. Který muž by nechtěl vidět svou partnerku v sexy přitažlivé podprsence, že? Okořeňte si svůj partnerský život a pořiďte své milé luxusní prádlo, které by si ona samo pro sebe třeba nikdy nekoupila.
 • Luxusní kalhotky: Opět dárek tak trochu i pro Vás, pane. Zpříjemněte si večery a pořiďte partnerce kalhotky, které ocení ona i Vy sám.

Jste žena a chcete potěšit svého partnera?

 • Není na starou dobrou klasiku: Rok se s rokem sešel a chtě nechtě je potřeba partnerovo spodní prádlo probrat a některé staré kousky zaměnit za nové. Tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou? Budete mít praktický dárek, a ještě vyřešíte děravé trenky. Ale určitě k tomuto dárku nezapomeňte přihodit i něco z doporučených dárků níže.
 • Erotické noční prádlo: Chodit před spaním před partnerem ve vytahaných teplákách a tričku asi není úplně košer. Co takhle zlepšit kvalitu Vašeho vztahu tím, že budete před partnerem nosit svůdné prádlo. Zbytek náplně večera je na Vás. Zapojte fantazii a možná i trochu příjemné hudby a pár svíček. Uvidíte, že partner z tohoto dárku bude nadšený. Navíc je to dárek i pro Vás.
 • Smyslná podprsenka: Koupit si sama pro sebe luxusní podprsenku se nechce odhodlat hned každá z nás. Co takhle začít tím, že dáte luxusní podprsenku svému partnerovi, jako zpestření vašeho sexuálního života? Partner Vás za to bude milovat a jako bonus získáte luxusní podprsenku.
 • Erotické kalhotky: Bojíte se velkého kroku s erotickým nočním prádlem nebo podprsenkou? Tak zkuste něco menšího. Třeba nějaký kousek svůdných kalhotek.

Chci si dát dárek sama pro sebe!

To je správný krok. Myslete i na sebe. A zde máme hned několik tipů, jak na sebe můžete myslet:

 • Spodní prádlo pro zpestření partnerského života: Spokojený chlap = spokojený žena. Tak proč si nepořídit dárek, kterým můžete zlepšit Váš život?
 • Prádlo do práce: V práci trávíme většinu času, to ví většina z nás. Ale víte, že je nutné i pro pracovní prostředí volit vhodné spodní prádlo, hlavně podprsenku, která odpovídá Vaší profesi?
 • Pohodlné spodní prádlo: Pohodlí až na prvním místě! A pro spodní prádlo to platí dvojnásob. Není nic horšího, než mít na sobě podprsenku či kalhotky z nepříjemného, neprodyšného materiálu. To je pak nejen podrážděná Vaše pokožka, ale hlavně Vy sama.
 • Prádlo na spaní: Kdo by neměl rád spánek? Spánek ve spodním prádle z našeho e-shopu si užijete násobně víc. Prodyšnost v kombinaci s příjemnými materiály si zamilujete.

Tak vidíte. Dali jsme Vám hned několik typů na vánoční dárky. Tak neváhejte a pojďte si vyřešit své každoroční trable s Vánoci u nás v e-shopu. Jsme připravení, dodat Vám objednávku co nejdříve.

Za celý náš tým Vám přejeme příjemné svátky, rodinnou pohodu, hodně zdraví i lásky a také co největší pohodlí při nošení spodního prádla.

Vaše PrádloSkiny.cz

 

Návrh bez názvu_1

Naše Spodní Prádlo na Výsluní: Jak o Nás Píší na Novinky.cz
Snímek obrazovky 2023-11-22 140821
Vážíme si toho, že o námi prodávané produkty mají zájem nejen naši zákazníci, ale také samotné Novinky.cz.

Výjimečné okamžiky si zaslouží být sdíleny, a my jsme nadšeni, že právě jeden takový s vámi můžeme sdílet. Klademe důraz to, aby námi prodávané produkty byly kvalitní a komfortní. Díky tomu jsme si získali pozornost jednoho z největších zpravodajských serverů v České republice - Novinky.cz. Tento úspěch je nejen potvrzením naší práce, ale také důkazem důvěry, kterou v nás zákazníci vkládají.

Ve svých článcích Novinky.cz vyzdvihují, jak naše spodní prádlo spojuje elegantní design s nekompromisním pohodlím. Zmíněny jsou také naše inovativní přístupy, jako je využití prodyšných a hypoalergenních materiálů, které přispívají ke zdraví a spokojenosti našich zákaznic.

Článek o výběru spodního prádla https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-jak-si-vybrat-dokonale-padnouci-spodni-pradlo-a-predejit-zdravotnim-komplikacim-40447466 zdůrazňuje, že i když není spodní prádlo vidět, hraje klíčovou roli v každodenním pohodlí a zdraví. Správným výběrem můžete předejít zdravotním problémům a zvýšit své sebevědomí. Vhodně zvolená velikost je nejdůležitějším faktorem, a je doporučeno vybírat spodní prádlo, které ideálně padne k tvaru těla a postavě. V článku se věnuje pozornost také kalhotkám, protože se hodí pro různé příležitosti a outfit. A i zde je řečeno, že nesprávný výběr může způsobit podráždění kůže, bolesti zad, problémy s oběhem a nepohodlí​​​​​​​​​​​​​​​​​​, což tvrdíme i my, například v tomto článku Důležitost spodního prádla v domácím prostředí.

Druhý článek https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-business-look-cim-zaujmout-a-jak-se-vyvarovat-faux-pax-40450573  se zaměřuje na význam správného výběru spodního prádla v kontextu profesionálního oblečení. Zdůrazňuje, že špatně zvolené spodní prádlo může negativně ovlivnit i nejluxusnější office look. Důležité je kombinovat pohodlí s elegancí a vybírat diskrétní a neviditelné spodní prádlo pod oblečením, především pro formální nebo business casual dress code. Materiály jako bambusová viskóza, mikromodal, nebo bavlna jsou ideální díky svým prodyšným a hypoalergenním vlastnostem. Střih spodního prádla by měl být zvolen podle typu oblečení, které nosíte, s ohledem na minimalizaci viditelnosti pod oblečením. Je zde také zdůrazněno, že pod bílou košili či blůzku patří tělový odstín podprsenky, nikoliv bílý. Více o důležitosti spodního prádla v pracovním prostředí se můžete dočíst v našem článku.

Hned z kraje léta byla o nás a našich produktech zmínka také v článku https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-jake-plavky-jsou-letos-trendy-40430495. V tomto článku byly námi prodávané plavky označené jako za trendové kousky roku 2023. Těšíme se, co přinese příští rok. Ale již nyní můžeme prozradit, že pro vás již nyní vybíráme a objednáváme velice zajímavé kousky.

Odezva na tyto články byla převážně pozitivní, což se projevilo zvýšeným zájmem o naše produkty. Naši stávající zákazníci s námi sdíleli své nadšení, že o nás četli v médiích, zatímco noví zákazníci nás objevují díky výjimečné publicitě. Tento zvýšený zájem je pro nás motivací dále zlepšovat a rozšiřovat naši nabídku.

Zde se s Vámi podílíme o referenci, kterou o nás napsala naše zákaznice Katka:

„Od PradloSkiny mám hned několik produktu a další objednávku jsem udělala zrovna dnes. Mým prvním zakoupeným produktem byla růžová podprsenka Lisca. Koupila jsem si produkt sama z e-shopu, ale nedávala jsem váhu správné velikosti. Podprsenka mi tolik nesedí, ale i přes to ji nosím, protože má příjemný materiál a hlavně se mi líbí. Další produktem byla kojící podprsenka od Anity. Zde už mi paní majitelka radila s velikostí, takže produkt nosím, i když už nekojím. Dále jsem si zakoupila několik kalhotek. Až když jsem si zakoupila několik kousků kalhotek, uvědomila jsem si důležitost, jak je důležité mít kvalitní a luxusní spodní prádlo. Ještě po zaučení od paní majitelky dnes dbám na správný výběr prádla, protože díky tomu se cítím mnohem lépe, jsem klidnější a hlavně i můj manžel ocení, když mám na sobě luxusní prádlo. Nyní mám v plánu zakoupit si několik podprsenek na běžné nošení i do práce, protože mi už konečně přijde důležité. Se samotnou komunikací i prací holek na prodejně i v e-shopu jsem nadmíru spokojená a doporučuji nákup všem. Přeji Vám podobné příjemné zkušenosti s e-shopem i samotnými produkty. Krásný den, Katka H.“

Inspirace a zpětná vazba, kterou jsme obdrželi, nás motivují k dalšímu růstu a inovacím. Plánujeme rozšířit naši produktovou řadu o nové styly a designy, které budou reflektovat nejnovější trendy a zároveň zůstanou věrné našemu závazku poskytovat pohodlí a kvalitu. Sledujte nás, abyste nezmeškali naše nadcházející novinky!

Děkujeme našim věrným zákazníkům a týmu za jejich nepřetržitou podporu. Bez vás by naše cesta k úspěchu nebyla možná. Jsme vděční za každé slovo uznání a každý článek, který o nás hovoří s takovou pozitivní energií. Zároveň děkujeme paní redaktorce Lindě Lažanské, že si vybrala zrovna naše produkty.

Pro více informací o našich produktech a zmiňovaných článcích na Novinky.cz, navštivte následující odkazy:

https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-business-look-cim-zaujmout-a-jak-se-vyvarovat-faux-pax-40450573

https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-jak-si-vybrat-dokonale-padnouci-spodni-pradlo-a-predejit-zdravotnim-komplikacim-40447466

https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-jake-plavky-jsou-letos-trendy-40430495 

skinny_BB_01a.pdf (970 x 210 px) (912 x 385 px) (1)

Spodní prádlo Novinky 2Spodní prádlo Novinky 2 - kopie

Důležitost spodního prádla v domácím prostředí

mceclip0-2

Přijde Vám následující příběh povědomý? Probudíte se, rychle začnete připravovat jídlo a věci pro děti či pro partnera. Chystáte děti do školy a sebe do práce. Rychle odbavit děti a hurá do pracovního dne. V práci po Vás celý den někdo něco chce. Když přijde ona chvíle, „letíte“ z práce rychle domů. Cestou ještě zvládnete zastávku pro děti a rychlý nákup, ať je co k večeři. Doma se rychle převlíknete a věnujete čas rodině. Večer dáte partnerovi maximálně pusu a svalíte se do postele. Sotva zavřete oči, už opět zvoní budík a nový den je tu. Stále stejný kolotoč, další pekelná smyčka. Znáte to?

Milé slečny, ženy, matky a manželky, dnes bychom chtěly mluvit o něčem, co by se mohlo zdát jako detail, ale ve skutečnosti to má obrovský vliv na naši sebedůvěru a vztah s našim partnerem – a to je nošení luxusního spodního prádla a samotná péče o sebe. Možná některým z Vás naskočily osypky, protože nemáte ráda nošení erotického prádla. Nebojte. Luxusním spodním prádlem myslíme takové prádlo, ve kterém se budete cítit skvěle, a navíc budete pro svého partnera přitažlivější. Konec s kalhotkami z obchodních řetězců a tržišť.

Možná si říkáte, že po deseti, patnácti, dvaceti, nebo dokonce čtyřiceti letech vztahu už není důležité, co máte na sobě nebo jak vypadáte, ale opak je pravdou. I po mnoha letech s Vaším partnerem, by měla být péče o sebe a svůj vzhled stále na prvním místě. To zahrnuje nošení kvalitního spodního prádla i starání se o své tělo.

mceclip0-2

Proč se starat o své tělo?

Na tuto otázku myslíme, že není třeba se nějak více rozepisovat. Možná pomůže jedna obyčejná poučka z letadla – Nejdřív nasaď masku sobě, pak pomáhej ostatním! Co to znamená v letovém provozu? Jednoduše, pokud si masku nenasadíte, tak Vaše šance pomoci někomu jinému je asi tak vysoká, jako že pětkrát po sobě vyhrajete nejvyšší jackpot a navrch k tomu ještě pokaždé dostanete auto. Prostě a jednoduše, pokud nebudete mít kyslík, brzy budete lapat andělíčky. ALE! Pokud si masku nasadíte, přežijete v první řadě Vy sami. A to už je lepší skóre než nula přeživších! Minimálně se však můžete alespoň pokusit pomoci někomu dalšímu.

Ptáte se, proč Vám zde píšeme o poučce z letadla? Je to prosté – lze to aplikovat i do běžného života! A jak? No úplně stejně. Avšak, pokud se poučkou řídit nebudeme, neumřeme tak rychle, jako v tom letadle. Naštěstí naše tělo je tak inteligentní, že se dokáže nadechnout, aniž bychom pro to museli něco udělat. To je štěstí pro ženy, které se snaží pro své okolí udělat maximu. Pomáhají ostatním, starají se o ně, chtějí zvládat všechny věci, ale sami pro sebe si s nadsázkou neukradnou ani chvilku na to, aby si v klidu zašly na toaletu, a to nemluvě o jídle.

Takže milé dámy, nejdříve zachraňujte sebe, Vaše těla, protože si to zaslouží. A když toto budete dělat, tak budete mít daleko více energie a pomůžete tak daleko více i svému okolí. Navíc Váš partner bude mnohem raději, když bude mít doma upravenou a veselou partnerku než unavenou beta verzi Vás samých ve vytahaném tričku.

mceclip0-2

Proč tedy nosit luxusní spodní prádlo?

Existuje mnoho důvodů, proč byste měly investovat do kvalitního spodního prádla. Za prvé, když nosíte pohodlné, ale zároveň luxusní prádlo, cítíte se dobře a sebevědomě. A to může potvrdit nejedna z našich zákaznic. Pokud si uvědomujete, že máte na sobě krásné prádlo, které Vám skvěle sedí, je z materiálů, které Vám připadají jako připravené na míru pro Vás, zvedne to Vaše sebevědomí, psychickou pohodu i celkovou náladu. Každý den, když si budete brát toto prádlo, ať už do práce, školy nebo jen tak při úklidu domova, budete si ho na sebe rády brát pokaždé. Je to investice, která Vám bude každý den dělat radost.

Druhým důvodem je, že si Vás partner, oblečenou v luxusním prádle, určitě oblíbí více než nyní. Pokud se o sebe stále staráte a snažíte se být přitažlivou, bude to pro něj určitě důvod k obdivu. Vztahy jsou o oboustranném respektu a péči o sebe navzájem, takže pokud se budete snažit být co nejlepší verzí sebe sama, Váš vztah s partnerem bude dlouhodobě jen lepší a lepší.

Třetím důvodem pro nošení kvalitního spodního prádla je, že Vám to může pomoci najít spokojenost s Vaším tělem. Když si kupujete a nosíte prádlo, které Vám skvěle sedí, cítíte se pohodlně a přitažlivě. To Vám pomůže najít sebevědomí a zlepšit Vaše sebehodnocení.

Čtvrtým důvodem je zdravotní hledisko. Prádlo ze kvalitních materiálů, prodyšné a vybrané přímo pro Vás, nebude nikde škrtit, tahat. Podpoří lymfu a předejte i častým gynekologickým problémům. 

Pátý důvod je ekonomický pohled. Spodní prádlo nosíte opakovaně. Některé ženy jsou schopné nosit jednu podprsenku i několik dní na sobě. Když opomeneme hygienickou stránku, tak za prádlo, které tedy nosí i 40 hodin týdně, nejsou ochotny zaplatit více než 500 Kč. Kdyžto za tričko, které si vezmou na sebe třeba jen desetkrát za rok, s radostí utratí i čtyřnásob než za podprsenku.

Zkuste někdy takové cvičení. Dívejte se celý týden, nebo alespoň jeden den do zrcadla, když jste doma. Dívejte se na sebe a na to, co vidí Váš partner a Vaše děti. Jste-li oblečená v roztrhaných teplákách, ušmudlaném tričku a vlasy máte rozcuchané, dejte si otázku, jestli chcete, aby Vás takhle okolí vidělo a vnímalo. Zkuste toto cvičení a uvidíte, že bude mít na Vás výrazný vliv.  

 

5

Prádlo pro zdravotní sestry

Vyhovující spodní prádlo je v dnešní době naprosto nezbytné pro ženy v každodenním životě, nemluvě o tom pracovním. A to platí i pro ženy v oblasti zdravotnictví, které jsou nuceny pracovat v náročných podmínkách a vystavovat své tělo fyzickému napětí. Nevyhovující prádlo totiž může mít velmi negativní dopad na zdraví prsou, a to zejména u zdravotnic, které často vykonávají náročnou práci. Proto je správné pracovní spodní prádlo nezbytnou výbavou každé ženy, které jim poskytne komfort a ochranu při náročné práci.

mceclip0-2


Je důležité si uvědomit, že prsa jsou tvořena tenkou tkání, která může být snadno poškozena. Při náročné práci, jako je například péče o pacienty, jsou prsa vystavena silnému tlaku, zátěži a pohybům, podobně jako při sportu. Pokud ženy nosí nevhodné podprsenky, mohou se prsa deformovat a být vytahována. Tento problém se netýká jenom žen s větší velikostí prsou, ale všech. Může to mít negativní dopad na jejich tvar, vzhled i vitalitu. Nevyhovující spodní prádlo může navíc přispět k poškození tenké tkáně prsou, což může mít za následek jejich neforemnost a vytahání.
Kromě toho může nevyhovující prádlo významně ovlivnit lymfatický systém a omezení proudění lymfy, což může mít negativní dopad na celkové zdraví těla. Nemluvě o tom, že nevhodná velikost prádla, staré obnošené nebo poškozené prádlo nebo špatně zvolený materiál může způsobit různé kožní a zdravotní potíže.


Proto je velmi důležité, aby ženy v oblasti zdravotnictví měly správně vybrané a vyhovující spodní prádlo, které poskytuje podporu a pohodlí během celého náročného dne, je pohodlné a umožňuje volný pohyb. Správně vybrané prádlo může navíc zlepšit sebedůvěru zdravotnic a pomoci jim lépe plnit své pracovní úkoly. Vhodné prádlo také pomáhá zajistit, že podprsenka nebo ramínka nevylezou z pod šatů, což by mohlo vést k nepříjemným a trapným situacím.

 

2_2

Spodní prádlo vs. Business: Důležitost vyhovujícího prádla v pracovním prostředí
Víte, proč je v práci, a zejména v obchodě a na manažerských pozicích důležité dbát na správný výběr spodního prádla? Věděla jste, že spodní prádlo Vám může přinést lepší pracovní výsledky? Víte, že spousta z nás žen bere spodní prádlo stejně důležité jako ponožky? Níže v článku si více rozvedeme důležitost spodního prádla a jeho vliv na naši práci.

mceclip0-2


Když jsme spodní prádlo spojili s prací a naznačili, že Vám může přinést lepší pracovní výsledky, tak Vás hned pro začátek uklidníme. Nechceme po Vás, abyste se šla vyspat se svým šéfem nebo kolegou. To si hezky nechte pro svého partnera. Chceme po Vás, abyste zkusila alespoň na pět minut myslet na sebe a na to, jak se cítíte. Zkuste se na chvíli zastavit a zkuste přemýšlet o sobě v pozitivním duchu. A zkuste alespoň na pár dní zauvažovat nad důležitostí spodního prádla nejen pro Váš pracovní život.


Spodní prádlo je první věc, kterou máte na své kůži. Je to asi jediný kousek oblečení, který nosíte každý den. Svůj outfit měníme i několikrát za den! Nevěříte? Tak čtěte dál – z pyžama do domácího oblečení, z domácího oblečení do pracovního oblečení, z pracovního oblečení do sportovního oblečení, ze sportovního oblečení do domácího a z domácího opět do pyžama. Vidíte? Hned jsme zmínili pět momentů, kdy jste se převlékla za jediný den. A kolikrát si během toho změníte podprsenku a kalhotky? Co? To číslo je násobně menší že? Takže oblečení, které nosíme drtivou většinu dne, nevěnujeme ani zlomek pozornosti, jako oblečením, které máme na sobě kratší část dne – pracovnímu oblečení. A to nemluvě o tom, že podprsenku byste měla, stejně jako kalhotky, prát po každém dni nošení.

mceclip0-2


Dalšími faktory, proč se zamyslet nad důležitostí správného spodního prádla, je zdraví a příjemný pocit být ve svém těle. Nikdy bychom neměli podceňovat vliv špatně padnoucího prádla na naše tělo. Když máme na sobě prádlo, které škrtí, tlačí nebo nás dráždí, může to ovlivnit naši náladu, produktivitu, a dokonce i zdraví. Už jste někdy zažila situaci, že jste si buď koupila menší podprsenku či kalhotky, nebo jste prostě jen přibrala a spodní prádlo Vás škrtilo, zařezávalo se Vám a působilo Vám nepříjemné červené otlačeniny? Stalo se Vám někdy, že z podprsenky vylézala kostice, někde něco vadilo a tlačilo? Jak jste se u toho cítila? Byla jste příjemně naladěná a usmívala jste se na své okolí? Nevíme, jak to máte Vy, ale my myslely, že vyskočíme z kůže. Byly jsme podrážděné, roztěkané, napnuté a celkově jsme cítili obrovskou nepohodu. Tyto pocity měly přímý dopad na naše pracovní soustředění, nasazení, vztahy s kolegy a v konečném důsledku i na naše výsledky. Nemluvě o tom, že špatně sedící prádlo, může způsobit různé kožní potíže a ovlivnit náš lymfatický systém, což se postupem času podepíše na našem celkovém zdraví a psychické pohodě. Stejně důležité, jako správně padnoucí prádlo je také výběr vhodného materiálu prádla. Volte takový materiál, ve kterém bude Vaše pokožka dýchat. Zejména u kalhotek je tento parametr důležitý, neboť jím můžete předejít či naopak podpořit kvasinkovou infekci či nějaké jiné kožní onemocnění.

mceclip0-2


Další důležitý faktor, který by měl být zohledněn při výběru spodního prádla pro práci, je estetika. Pokud pracujete s lidmi, v kanceláři, obchodě nebo v jiném profesionálním prostředí, pravděpodobně se setkáte s určitými zásadami oblékání. Pokud si vyberete nesprávné spodní prádlo, může se stát, že budou pod Vašimi šaty vykukovat v lepším případě ramínka podprsenky, v tom horším bude vidět až příliš mnoho Vašeho dekoltu. V tu chvíli shazujete svou vlastí profesionalitu a své postavení. Vaše okolí to může vnímat neprofesionálně, což může ovlivnit Váš obraz v očích kolegů, nadřízených i samotných klientů.

V neposlední řadě, vyhovující spodní prádlo může mít pozitivní vliv na Vaši psychiku. Může Vám dodat pocti většího sebevědomí a sebedůvěry. Když si oblečete spodní prádlo, které Vám dobře padne a budete se v něm cítit pohodlně, zvýší se Vaše sebevědomí a budete se cítit lépe sami se sebou. To může mít pozitivní dopad na Vaše výkony v práci, Vaši komunikaci s ostatními a celkově na Váš pracovní život.


A pokud máte fyzicky náročnou práci, tak správná opora ňader je nezbytná. Profese jako zdravotnice, prodavačky, uklízečky by měly bezprostředně myslet na správnou fixaci. V opačném případě si poškodíte tkáň, což má za následek povadlé, vytahané a nevzhledné poprsí. Více o správném výběru spodního prádla pro fyzicky náročné práce najdete zde.


Vidíte? Uvedli jsme Vám zde hned několik důvodů, proč zainvestovat do správného a kvalitního spodního prádla. Pojďme tedy o spodním prádle začít uvažovat jinak. Zkusme dávat spodnímu prádlu větší pozornost. Uvidíte, že se Vám to časem vrátí. A nejen po pracovní stránce. Uvidíte, že i Váš partner bude raději, když bude mít doma upravenou ženu v přitažlivém prádlu. Více o prádle vs. partnerství najdete v dalším článku.

1_2

Zdarma – konzultace ohledně správné velikosti a typu spodního prádla pro prvních 100 z Vás je tu pro Vás!

Neváhejte využít naší omezené nabídky konzultací, které jsme si pro Vás připravily zcela zdarma. Konzultace může proběhnout přímo u nás na prodejně, online či po telefonu. Rádi Vám poradíme, jaká velikost spodního prádla je právě ta Vaše a jaký druh spodního prádla je vhodný pro Vaše křivky z ohledem na Vaše běžné denní aktivity a práci. Pomůžeme Vám cítit se pohodlně a sebevědomě ve svém novém prádle!

Spodní prádlo je jedna z těch věcí, které nosíme každý den, ale často mu nevěnujeme dostatečnou pozornost. A většina z nás ani neví, jakou má správnou velikost podprsenky či kalhotek a dokonce ani jaké prádlo je vhodné pro běžné denní činnost. To má za následek škrtící podprsenku, padající ramínka, vypadávající ňadra, otlačené prádlo na kůži, povislá prsa, problémy s kojením a další. Část nás nad uvedenými negativními vlivy špatně zvoleného prádla mávne rukou. Ale pozor! Špatný typ a velikost prádla má přesah mnohem dál. A to nejen na zdraví, lymfatický systém a samotný vzhled, ale hlavně na naši psychiku. A to je škoda! Koneckonců, pohodlné a dobře padnoucí spodní prádlo může udělat zázraky pro naše sebevědomí i celkovou pohodu a vzhled. Což oceníme nejen my samotné, ale i naše okolí.


Ale nebojte se, milé dámy, máme pro Vás skvělou zprávu! V naší prodejně se spodním prádlem jsme si připravili konzultace zdarma pro prvních 100 z Vás, abyste mohly najít ten pravý styl a svou velikost prádla. Pro Ty z Vás, které to k nám máte daleko nebo jste jen stydlivější či zaměstnané, jsme připravili možnost konzultací formou online hovoru či si zavoláme přes mobil. Ale pozor, konzultace jsou omezené pro prvních 100 z Vás. Aneb kdo dřív přijde, ten dřív mele a kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.


Jak konzultace probíhá? Domluvte si s námi termín a způsob schůzky přes e-mail či mobil - info@pradloskiny.cz, +420 736 773 846. V domluvený čas se potkáme osobně nebo jinou cestou. Naše odborné poradkyně Vás s úsměvem, kávou a dezertem přivítají a pomohou Vám najít prádlo, které dokonale ladí s Vašemu tělu, stylu i životu. Položíme Vám několik otázek, abychom pochopily, jaký konkrétní styl prádla Vám doporučit. Následně podle dalších indicií Vám doporučíme i konkrétní velikost. Na osobním setkáním si rovnou můžete prádlo vyzkoušet. Při online či telefonní schůzce se můžeme domluvit, že Vám některé kousky pošleme domů. Vy si je vyzkoušíte a následně zhodnotíte vhodnost doporučeného prádla. Nákup produktu u nás však není podmínkou. Můžete zjistit svou velikost a nakoupit pak někde jinde.

Takže, dámy, na co ještě čekáte? Je čas převzít kontrolu nad svým prádlem a najít Váš ideální kousek, který Vám perfektně padne. Naše konzultace zdarma jsou tady, abyste se cítily skvěle ve své těle a ukázaly světu, že jste krásné a sebevědomé ženy.

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes – jsme tu pro Vás!


Pohodlné prádlo a příjemné konzultace Vám s láskou přeje s tým žen z PrádloSkiny.cz

3_2

Proč chtít investovat do luxusního spodního prádla?

432101818_851153063723387_8673196549135856857_n

 1. Pohodlí až na prvním místě: Kvalitní spodní prádlo je navrženo tak, aby se dobře nosilo a poskytovalo pohodlí po celý den. To může být zejména užitečné při nošení těsnějších oblečení, kdy dobré spodní prádlo může zajistit, že se budete cítit pohodlně a sebevědomě.
 2. Kvalita: Luxusní spodní prádlo je obvykle vyrobeno z kvalitních materiálů, jako je mikrovlákno nebo satén, které jsou příjemné na dotek a trvanlivé. To znamená, že pokud investujete do kvalitního spodního prádla, může vydržet déle a zachová si déle svůj vzhled a tvar než levnější verze z horších materiálů.
 3. Podpora: Některé typy spodního prádla, jako jsou podprsenky nebo trenýrky, mohou poskytovat podporu a zlepšovat vaši postavu. To může být užitečné pro ženy s většími prsy. Navíc správná podpora zajistí pevnost prsou.
 4. Vzhled: Luxusní spodní prádlo bývá často navrženo s důrazem na vzhled. Podpoří tak vaše křivky a vy tak můžete být velmi atraktivní. To může pomoci zlepšit vaše sebevědomí a můžete se cítit lépe ve svém těle.
 5. Péče o sebe: Investování do kvalitního spodního prádla je způsob, jak se o sebe postarat a dát si něco hezkého a pohodlného na sebe. Může vám také pomoci cítit se sebevědomě a přitažlivě.
 6. Zvýšení sebevědomí: to jsme zde již několikrát zmínili, neboť luxusní spodní prádlo, které si na sebe vezmete má za následek mnohonásobně vyšší sebevědomí než nákup prádla někde ze „sámošky“.

1_2

Jak vybrat skvěle padnoucí podprsenku

Lisca Fashion Naty 20357 22311 23415 (FC) 2

Výběr správné velikosti podprsenky je důležitý pro pohodlí a podporu, kterou poskytuje. Správně zvolená velikost je zásadní pro správné rozložení váhy prsou a pro zajištění bezpečnosti a stability prsou během fyzické aktivity. Pokud zvolíte špatně, pak se vám může poškodit tkáň na prsou, což bude mít za následek vytahaná a nevzhledná prsa. Zde je několik tipů, jak vybrat správnou velikost podprsenky. Pro měření sáhněte pro krejčovský metr. Metr musí být vodorovně, napnutý a nesmí vás nikde škrtit. Měřit byste se měla ideálně oblečená v podprsence:

 1. Měření obvodu hrudníku kolem nejširší části prsou lidově přes bradavky. Toto číslo vám pomůže určit velikost košíčku, tedy A,B,C,D... Košíček by měl přiléhat k prsům bez vytlačování a měl by být dostatečně široký, aby podepřel prsa. Špatně zvolený košíček poznáte tak, že prsa z podprsenky vypadávají či je podprsenka různě zařezává, což způsobuje dojem čtyř prsou. Košíček se nesmí od pokožky odhrnovat ani se shrnovat. Když se předkloníte a vracíte psa zpět do podprsenky, je to špatně.
 2. Měření obvodu pod prsy zajistí, abyste zjistili velikost podprsenky, která se udává číslem – například 70, 75, 80, 85… a zajišťuje, aby podprsenka pevně držela na těle.
 3. Vyzkoušení různých velikostí od různých značek. Ne všechny podprsenky jsou stejné, takže je důležité vyzkoušet různé velikosti, abyste zjistili, která vám nejlépe sedí. Některé ženy potřebují větší velikost košíčku a menší velikost ramínka, zatímco jiné potřebují opačně. Vyzkoušet si naše podprsenky můžete u nás v kamenné prodejně v Jihlavě.
 4. Ověření správného zapínání. Podprsenka by měla sedět správně na ramenou a měla by být pohodlná, ale nesmí se vám vytahovat z ramen. Zapínání by mělo sedět uprostřed zad a mělo by být zapnuté na prostřední háček. To proto, abyste měla kdykoliv možnost podprsenku utáhnout či povolit. Pokud se vám děje na zádech něco podobného, pak máte příliš velký obvod:
  1. zapínání se všelijak kroutí, vlní nebo se posouvá nahoru
  2. prsa vypadávají zespod podprsenky, když zvednete ruce
  3. pod podprsenku vsunete více než jeden prst a případně ji můžete oddálit od těla

Zapínání by mělo být ve stejné výšce jako přední část, nesmí se nikam posouvat.

 1. Správné nastavení ramínek poznáte tak, že se do pokožky nezařezávají ani z ramen nepadají.
 2. Zkontrolujte, jestli je podprsenka správně vyztužená. Podprsenka by měla podporovat prsa a měla by být dostatečně vyztužená, aby zajistila stabilitu při fyzické aktivitě. Zkontrolujte, zda má podprsenka dostatečné vyztužení a zda se v ní prsa správně rozloží

Ve správně zvolené podprsence se budete cítit pohodlně, skvěle a bude vám dodávat sebevědomí. A vaše prsa nebudou ani moc vysoko ani nízko.

 

5

Kojení, kojení, kojení – je to taková věda? Pár rad, jak podpořit kojení

 Návrh bez názvu

O tom, že kojení je prospěšné nejen pro dítě, ale i pro matku není pochyb. Dítěti je zajištěn přirozený přísun výživy, matce se snižuje riziko některých onemocnění a vzájemně si oba budují bližší vztah. Asi každé z nastávajících matek proběhne v hlavě, byť jen nepatrná myšlenka a obava, zda zvládne svůj budoucí uzlíček štěstí vůbec nakrmit vlastním mateřským mlékem. Byť se jedná o tak přirozenou součást každé ženy, v současnosti schopnost kojit není tak samozřejmá, jako tomu bývalo kdysi. Možná je na vině dnešní uspěchaná doba, možná něco jiného. Kdo ví. Tím se však zabývat v tomto článku nebudeme a rovnou se vrhneme na pár tipů, které mohou inspirovat a rozkojit nejen prvorodičky. Sepsané informace jsou rady od profesionálních laktačních poradkyň, pediatra a jiných matek, které si prošli rozkojovacím obdobím.

Když to neteče – co s tím? Aneb jak se rozkojit

Není asi nic horšího než pohled novopečené matky na své malinkaté novorozeně, které se kroutí, ječí, brečí a trpí hladem. A vy se snažíte a snažíte. Dítě se také snaží sát, ale prsa ne a ne pustit kapku navíc. Co s tím?

Pravidelné přikládání

Nejdůležitějším krokem je pravidelně dítě přikládat. A to nejen, když má hlad, ale když se chce pomazlit nebo potřebuje uklidnit. Pravidelným přikládáním ideálně kůže na kůži a tulením se k dítěti podporujete tvorbu oxytocinu v těle, která má za následek tvorbu mléka. Nenechte se odradit, když dítě odmítá prso. Zkuste dítěti jezdit bradavkou z koutku do koutku. Pokud se i nadále odmítá přisát se, zkuste ho dát odkrkat a opět to zkuste. Pokud máte produkci mléka tak nízkou, že dítě naříká hladem, doplňte jeho výživu příkrmem. Ten je nutné podávat cévkou, abyste měla dítě stále na prsu. V praxi to vypadá tak, že dítě necháte přisát a následně mu přes koutek směrem k hornímu patru umístíte cévku a necháte ho takto pít. Postupem času díky zvyšující se laktaci, prodlužujte čas dítěte na prsu a čas s cévkou snižujete. Abyste stimulovali dítě k silnějšímu sátí, můžete průtok cévky čas od času snížit tím, že na ni uděláte několik "uzlíků" nebo stlačíte cévku nehty. Avšak musíte zkontrolovat, zda příkrm cévkou proteče a jeho nasátí není pro dítě až příliš vyčerpávající. To by způsobilo uspání dítěte a neukojení haldu. Cévku kupujte s označením CN 01. K dostání je i cévka pod podobným označením CV 01, jedná se o pupečníkovou cévku a je mnohem větší. Což by bylo nepohodlné jak vám, tak dítěti. Navíc větší průtok mléka by nezpůsobil zvýšení laktace. Více se dočtete od zdroje mamila.sk.

Odstávání elektrickou odsávačkou

Nenechte se odradit od odsávání. Není totiž odsávačka, jako odsávačka. Na trhu najdete spoustu druhů, ale ne každý je ideální. Z doporučení laktačních poradkyň víme, že ruční odsávačky nejsou vhodné pro začátky. Nejen že je to pro vás nepohodlné, bude vás bolet ruka, ale hlavně  se vám nepodaří odsát tolik mléka, jako s elektrickou Proto doporučujeme sáhnout po elektrické variantě. Ale jsou zde dvě upozornění. Pokud chcete odsávat během kojení či večer, dejte si pozor na hlučnost odsávačky. Zároveň je důležité pečlivě prověřit sílu odsávání. Některé odsávačky mohou vyvinout nedostatečný tlak, čímž se vám nepodaří odsát potřebné množství mléka.

Teplé obklady      

Teplo může mít pozitivní vliv na kojení, protože teplo může pomoci uvolnit mléčné žlázy a zlepšit průtok mléka. Může také pomoci zmírnit bolest nebo napětí v prsou, které mohou být spojeny s kojením. Je však důležité si uvědomit, že každá žena má jinou citlivost na teplo a některé ženy mohou mít po teplém obkladu na prsou nepříjemné pocity. Můžete tedy zkusit prsa zahřívat fénem nebo přikládat na ně hřejivou dečku.

Dejte dítě odkrkat

Ačkoliv má dítě samo schopnost odkrkávání, tak je vhodné dítě pomoci a ulevit mu, aby se všechny vzduchové bubliny z břicha uvolnili a udělali prostor mateřskému mléku. Nemusíte dávat dítě odkrkat, když při kojení usne. Ale dost možná usnulo právě z důvodu bubliny. Můžete zkusit například v průběhu kojení dítě nechat odříhnout, aby se mu do žaludku vešlo více jídla a vy jste tak měla více volného času, kdy dítě není nevrlé z důvodu hladu. Některé děti jsou zdánlivě nekrkací, avšak krkají klidně až půl hodiny a déle po krmení. Inspiraci na odkrkávání můžete načerpat například u Evy Keidroňové

Homeopatika

Ideální na rozkojení jsou bez pochyb homeopatika. Dle odborníka se bere 5 kuliček ráno a večer. Nejdříve si vypláchnete ústa vodou a pak pod jazyk necháte tobolky rozpustit. Brát by se měli alespoň 2 měsíce, aby tvorbu mléka podpořili.

Kojící čaje

Několik žen nám potvrdilo, že jim při kojení významně pomáhaly právě kojící čaje. Varovaly rovněž, že ne každý kojící čaj má stejné účinky. Osvědčily se jim čaje od značky HIPP, a to konkrétně pytlíčkový a hlavně granulovaný. I když si u toho granulovaného člověk možná řekne, že toto rozhodně NE, tak my vám říkáme rozhodně ANO. Nejenže dobře chutná, ale tvorbu mléka vám po určitém čase zvýší. Čaj se připravuje ze dvou čajových lžiček granulí a pijí se dva šálky denně, ideálně ráno a odpoledne. Po obědě a v noci si můžete dopřát pytlíčkový kojící čaj či to proložit nějakým bylinkovým čajem.

Bylinkové čaje

Pokud jste příznivci bylinných čajů, máme pro vás skvělou zprávu! Kopřiva, pískavice či maliník významně podporují tvorbu mléka. Vliv nejen na laktaci ale i prdíky dítěte mají i další bylinky jako například fenykl a kmín, které jsou již obsažené v námi doporučovaných kojících čajích. Další bylinky doporučuje například web ZdravíčkoBoskovice.cz. Tento web také upozorňuje na bylinky, které není vhodné pít během kojení.

Pitný režim

Autoři v knize Zdravé těhotenství udávají, že optimální množství neslazených a nealkoholických tekutin za den je mezi 35–45 ml na 1 kg hmotnosti. Je-li vaše váha 70 kg, pak byste měla vypít cca 2,5 – 3 l.  Postavte si tedy půllitry s vodou či čajem do kuchyně, k přebalovacímu pultu, na jídelní stůl, ke kojení. Zkrátka všude, kde se pohybujete nejčastěji, ať vám tyto půllitry připomínají pravidelné pití. Po čase si na to zvyknete tak, že budete větší množství tekutin vyhledávat automaticky.

Bílkoviny a pravidelná pestrá strava – žádný hlad

Divíte se, že je vaše dítě hladové, když vy sama jste jedla naposledy včera, a to už odbyla 3. hodina odpoledne? Máte výhodu toho, že jste tak unavená a zničená, že hlad necítíte. Ale věřte, že vaše tělo hlad pociťuje, což ovlivňuje i tvorbu mléka. Takže sama jezte. A navíc vyváženě. Co to ale znamená, že? Dnes se na nás valí hromada informací o vyvážené stravě. Podle Davida Freje a jeho knihy Stravou proti zánětu a dle Tomáše Komprdy a Výživou ke zdraví bychom se měli zaměřit hlavně na kombinování jídel a přísun bílkovin (neboli proteinů). Dle autorů bychom měli snít 1 g na 1 kg hmotnosti a kojící ještě o 1/3 více. Pokud tedy vážíte 70 kg a kojíte, pak byste měla sníst cca 90 g bílkovin za den. Ale pozor, zase to nepřehánějte, čeho je moc, toho je příliš. Významnými zdroji bílkovin jsou např. hovězí a kuřecí maso, zvěřina, ryby, vejce, tvrdé sýry, tvaroh, ryby, ořechy. Záměrně neuvádíme ty potraviny, které mohou způsobit dítěti nepříjemnosti. Pro informace o obsahu bílkovin v potravině většinou stačí přečíst si etiketu od výrobce a máte přibližně jasno.

Padnoucí podprsenka či lambáda   417552923_910255711106943_843702199436747650_n

Tento bod je důležitý nejen pro tvorbu mléka, ale také pro budoucí vzhled vašich ňader. Proč? Protože v období těhotenství a kojení se prsa zásadně mění, jak tvarově, objemově, vzhledově i velikostně. A také protože pokud zanedbáte vhodné spodní prádlo můžete si způsobit, že vaše prsa budou vytahaná, a ještě budete starým babčám závidět. Navíc nepohodlnou a škrtící podprsenkou můžete tlačit na mléčné žlázy a omezovat tak tvorbu a vylučování mléka. Nošení kojící podprsenky 24/7 příznivě podporuje laktaci. Proto jejímu výběru věnujte dostatečnou dobu, případně nás neváhejte telefonicky kontaktovat. Základem je, správná velikost, její materiál a aby byla prodyšná.

Vhodné polohy

Při výběru polohy platí jedno důležité pravidlo, a to aby poloha byla příjemná vám i miminku. Zkuste několik poloh a najděte si tu, která je pro vás ideální. Dávejte pozor na to, aby mezi vámi a miminkem nebyla žádná překážka (například zavinovačka), aby bylo dítě ve vaší těsné blízkosti, mělo tělo v ose (ucho, rameno, kyčle) a aby bylo přisáté k celému psu, nejen ke špičce. Více informací najdete v materiálech z nemocnice v Hořovicích

 

Když prsa visí, jako psí uši

Několik prvorodiček nám potvrdilo, že si myslelo, že prsa při kojení mají být nateklá a tvrdá. Což bylo podle nich známkou toho, že mají mléko. Avšak prsa, která vědí kolik mléka produkovat, mají být měkká. Je normální, že se prsa mohou zvětšovat a stávat se těžšími před kojením nebo když se mléko hromadí v prsou. Pokud se však prsa stanou tvrdými nebo bolestivými, mohlo by to být známkou zánětu prsu nebo engorgement (nadměrného naplnění prsou mlékem).

Co dělat, když prsa po nebo při kojení bolí?

Co je opravdu důležité, tak je prevence. Překvapivě! O prsa je nutné v době kojení pečovat. Do této péče můžete zařadit následující. Vybrat vhodnou kojící podprsenku. Tu pravidelně prát v nějakém nedráždivém pracím prášku. Proto si pořiďte minimálně dvě, ať stíháte prát a sušit. Prsa mažte vždy po kojení – nejideálnější, nejlevnější a nejpřírodnější je zvolit olivový olej. Budete překvapení, jak vám tato kuchyňská přísada významně pomůže. Bonus navíc je, že olivovým olejem můžete namazat i prdýlku vašeho miminka a opruzeniny se dítěti při správné hygieně vyhnou obloukem. Když prsa už opravdu bolí, tak pomůže klasický tvaroh. Vezměte vložku do podprsenky, na ni dejte lžičku až dvě tvarohu (ve vaničce i v kostce, množství tuku není podstatné) a vložte do podprsenky tvarohem na bradavky. Nechte takto prsa několik hodin mezi kojením relaxovat a máte nad zánětem vyhráno. Zásadní je, abyste prsa namazala tvarohem co nejdříve, jakmile začnou bolet, nečekejte na nic. Zbytek nepoužitého tvarohu pak snězte, ať si doplníte dávku bílkovin. V neposlední řadě se také zaměřte na správnou techniku při kojení. Pokud dítě je nesprávně přisáté, může to mít výrazný vliv na bolest prsou a její opakovaný návrat. Na správnou techniku kojení se můžete podívat na webu mamila.sk.

I když je mateřství mnohdy náročné, nezapomínejte být tolerantní, trpělivé a láskyplné matky. A pokud se snažíte zvýšit produkci mléka, nevzdávejte to! 

skinny_BB_01a.pdf (970 x 210 px) (912 x 385 px)

Tipy jak vybrat spodní prádlo

mceclip0-2

Takto přes text Vám neporadíme nic převratného, co byste už sama nevěděla, nebo jste se nedočetla někde u jiných e-shopů se spodním prádlem. Pokud máte však dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes online chat v pravém rohu, na telefonním čísle 736 773 846 nebo na e-mailu: info@pradloskiny.cz. Rádi Vaše dotazy zodpovíme a poradíme s výběrem.

 • Při výběru spodního prádla se zaměřte na velikost, materiál, střih, provedení a design.

 • Velikost podprsenky změříte pomocí krejčovského metru, a to těsně pod prsy změříte obvod hrudníku. Metr musí být vodorovně. a umístěn těsně pod prsy. Metr Vás nesmí nikterak škrtit, musí to být pro Vás příjemné. Velikost košíčků zjistíte tak, že krejčovský metr umístíte přes záda a nejširší bod prsou - přes bradavky. 

 • Dobře padnoucí podprsenka nebo kalhotky umí s postavou udělat zázraky a zvednou vaše sebevědomí.
   
 • Osobně jsme si oblíbili hlavně tyto značky spodního prádla: Mustang, Skiny, Schiesser, Calvin Klein, Wonderbra.
   
 • Pro některé značkové spodní prádlo máme výhradní zastoupení a rádi vám zpracujeme individuální nabídku.
   
 • Jestli hledáte dobře padnoucí plavky, doporučujeme značky Sunflair a Opera. Okouzlí vás designem i střihem.

Náš proškolený personál Vám poradí se správným výběrem prádla i v období těhotenství i kojení.

 

Užijte si nakupování v našem obchodě plnými doušky! Věříme, že Vás nakupování u nás bude bavit!

5

Nahoru
11 položek celkem
Zpět do obchodu