Těhotenská móda

Těhotenská móda

Těhotenství je krásná věc, dříve či později se však začne projevovat na našem těle. Bříško roste a oblečení není už tak pohodlné. Není nic horšího než nepadnoucí oblečení, které škrtí a stahuje. Navíc tento stav je i nežádoucí pro zdraví ženy i jejího děťátka. Naštěstí i v období očekávání se můžete cítit pohodlně a krásně, což zajistí těhotenská móda. Při správně zvoleném těhotenském oblečení budete působit uvolněně a v klidu, což bude mít vliv i na vaše miminko.

V dnešní době si nemusíte dělat starosti s nedostatkem těhotenské módy. Módní návrháři si v tomto odvětví pohráli a díky nim existuje nepřeberné množství těhotenského oblečení, od lehkých letních šatů až po zimní bundy a kabáty, které lze po porodu používat pro nošení dětí v nosítku či šátku. 

Oblečení pro těhulky bývá vyrobeno z příjemných přírodních materiálů, jako je například bavlna s příměsí elastanu. Poskytuje tak dobrou přilnavost, volnost pohybu a pohodlí. Těhotenské oblečení je obvykle navrženo tak, aby se přizpůsobovalo, pomáhalo podporovat a tvarovat těhotné ženě rostoucí bříško.

Těhotenská móda je obzvláště populární mezi ženami, které chtějí vypadat dobře a cítit pohodlí během těhotenství. 

2 položek celkem
Zpět do obchodu