Dámské plavky

Dámské plavky

Věděli jste, že dámské plavky byly původně navrženy tak, aby zakrývaly ženské tělo od krku až po kotníky? Naštěstí jsou tyto časy pryč a dámské plavky dnešní doby jsou vyráběny tak, aby poskytovaly moderní vzhled a pohodlí. 

Vybírat můžete z nespočtu moderních plavek, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly každému stylu a tvaru každé ženy. Ať už vám je to příjemnější, chcete schovat nějaké nedostatky nebo se chce ukázat s nevšedním módním kouskem, můžete sáhnout po jednodílných plavkách. Ty už dávno nejsou jen nudný kus oblečení! Některé jednodílné plavky mají dar působit zeštíhlujícím efektem nebo zvýraznit poprsí, všechny jsou však tvořené v moderním designu.

Sáhnout můžete i po tak zvaných tankinách. Tahle varianta je tvořena z podprsenkového dílu ve stylu topu a kalhotek. Ať už jste u rybníka, u bazénu či na pláži, nezklame vás ani nejrozšířenější styl plavek – dvoudílné plavky. I v tomto případě si najdete to, co potřebujete – ať už je to například zviditelnění či zpevnění poprsí nebo zvýraznění křivek. 

Chcete se cítit pohodlně a trendy u vody? Pak vybírejte z naší nabídky dámských plavek, které jsou vyrobené z luxusních materiálů a jsou pohodlné na nošení. Je Vám k dispozici škála odstínů, vzorů a střihů. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat do chatu. Užívejte si letního slunce v našich plavkách, které vám padnou.

Zpět do obchodu