Řekněte „ANO“ dokonale padnoucímu spodnímu prádlu

Kouzelné svatební místo, působivá výzdoba, nádherné svatební šaty a pod nimi příjemné, kvalitní spodní prádlo. To je recept na krásný svatební den a spokojenou nevěstu. V dobře padnoucím prádle se totiž budete jako budoucí novomanželka kráčející k oltáři cítit maximálně pohodlně, sebevědomě a výjimečně.

Ať už jsou vaše šaty přiléhavé, korzetové a zdobené, nebo atypické a kůži odhalující, pro každý střih a materiál najdete to správně padnoucí prádlo. Takové, které nikde netlačí, nepřekáží, nevykukuje, a neruší tak celkový dojem.  Jeho výběr rozhodně nepodceňujte.

Naše rady a tipy pro správný výběr prádla

  • Šaty a prádlo si musí dokonale rozumět. Tvar a střih proto vždy přizpůsobujte střihu vaší svatební róby.
  • Barvu prádla volte buď podle odstínu šatů, nebo podle odstínu vaší pleti, aby perfektně ladilo.
  • Vybírejte tu nejpohodlnější variantu, ať vás během svatebního dne nic netrápí a cítíte se maximálně spokojeně.
  • Spodní prádlo si předem v klidu vyzkoušejte. Ideálně přímo při zkoušce svatebních šatů.

Podprsenky

Ve svůj svatební den si zasloužíte cítit se zkrátka skvěle. Klíčem k dokonalému výběru podprsenky je harmonie mezi elegancí, pohodlím a funkčností. Vyberte si takovou, která dokonale odpovídá střihu vašich svatebních šatů.

Pokud máte například šaty s otevřeným dekoltem nebo zády, pravděpodobně sáhnete po modelu s nízkým zadním dílem nebo jemnou samolepící variantu, která zůstane skryta a zároveň vám poskytne potřebnou oporu. Skvěle mohou posloužit například i krytky bradavek nebo křížená ramínka. Do bohatě zdobených šatu si můžete dovolit krajkové podprsenky, naopak saténové šaty budou vyžadovat podprsenku s hladkými košíčky.

Základem je, aby podprsenka byla pod šaty naprosto neviditelná, a zachovala tak čistý vzhled vašich šatů. Nezapomeňte ale při výběru na to, že podprsenka by vám měla nabízet především vynikající pohodlí a podporu.

Kalhotky

Pro kalhotky platí úplně stejná pravidla. Více než jejich vzhled by vás měl zajímat jejich střih a materiál.

Nejlépe volte prodyšný materiál, který bude schopný udržet vás v pohodlí po celý den. Ideální jsou materiály jako bavlna, mikrovlákno nebo elastan, které drží tvar a poskytnou perfektně hladký vzhled. 

Máte-li například těsně přiléhavý střih, zvolte kalhotky, které tomu odpovídají, tzn. s vysokým pasem nebo bezešvé. Vyhnete se tak viditelným liniím a vaše silueta bude dokonale hladká. Pokud jste byla trochu více obdarována a mezi vaše problémovější partie patří hýždě nebo břicho, můžete si trochu pomoci stahovacím spodním prádlem, které dokáže vaše křivky vyhladit a vytvarovat přesně tam, kde je to potřeba. I v této situaci doporučujeme sáhnout po bezešvé variantě.

Podvazek je tradice

Málokterá nevěsta si umí představit svatbu bez podvazku. Nejen že je podvazek tradicí. Zároveň bývá také zdrojem zábavy (při svatebních hrách) a osvěžujícím doplňkem na památečních fotkách. Měl by mít modrou barvu, která symbolizuje oddanost a věrnost. Toho se však můžete, ale nemusíte držet. Je to jen a jen na vás!

Užijte si svatební noc

Neměly byste opomenout ani krásnou noční košilku, kterou váš muž ještě nikdy neviděl a ve které během svatební noci zkrátka zazáříte. Ať už zvolíte romantickou krajku nebo svůdný satén, doporučujeme sladit košilku s župánkem. Popusťte uzdu fantazii, zvýrazněte svou ženskost a ohromte svého muže neodolatelnou krásou.

Zpět do obchodu