Sportovní

Sportovní podprsenka

Věděli jste, že 80 % žen nosí nevhodnou podprsenku a 70 % žen sportuje v podprsence, která je určená na běžné nošení? Pokud si chcete sport užívat, vypadat při tom skvěle, cítit se pohodlně a při tom si nepoškodit poprsí, měli byste si pořídit sportovní podprsenku. Sportovní podprsenka je totiž skvělou volbou pro ty, kteří se účastní fyzicky náročných aktivit. Tato podprsenka poskytuje ženám ochranu, pohodlí a podporu, kterou prsa potřebují během cvičení. 

Jedná se o speciální typ podprsenky, která je vyrobena z měkkého a prodyšného materiálu, který zároveň může pohlcovat pot. Je navržena tak, aby poskytla pohodlí a ochranu poprsí během sportování. Můžete skákat přes švihadlo, běhat po lese, cvičit složité jógové pozice nebo zvedat činky v posilovně. Vždy vám bude skvělou oporou. Sportovní podprsenky obvykle mají elastické popruhy, které pomáhají udržovat správnou polohu prsou. Tyto podprsenky mají samozřejmě také větší šířku, aby se zabránilo tření a nepohodlí.

Pamatujte, že nesprávná opora prsou při cvičení poškozuje prsní tkáň. Výběr vhodné podprsenky stěžejní. Proto byste neměla nošení sportovní podprsenky během sportu podceňovat. Z těchto důvodu již nadále neotálejte s nákupem té správné nové sportovní podprsenky.

Nahoru
Další produkty
24 položek celkem
Zpět do obchodu