Push-up

Push Up podprsenky

Push up podprsenky jsou skvělými a také velmi oblíbenými pomocníky pro nadzvednutí poprsí a tím i pro posílení sebevědomí. Spoustu z nás příroda neobdarovala trvalým pevným poprsím. Podepsalo se na nás kojení dětí nebo stárnutí kůže, které jde ruku v ruce s přibývajícími roky. Ale právě díky Push up podprsence si můžeme užívat krásný dekolt s pevným oslnivým poprsím a splnit si tím svá přání. 

Co vlastně push up podprsenka přesně je? 

Je to typ podprsenky, která je navržena tak, aby podporovala a vytvarovala prsa. Je vyrobena z elastického materiálu, který má vnitřní výztuže a vyplňuje se speciálními polštářky. Tyto polštářky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je například paměťová pěna nebo guma. Push up podprsenka je obvykle zdobena krajkou, aby se zvýraznila a zdůraznila smyslnost postavy. 

Vybírat můžete různé varianty podprsenek – s kosticemi, bez kostic, korzetové, dokonce i sportovní bez kostic. Push up podprsenky zkrátka využijete na jakoukoliv příležitost, při které se budete cítit skvěle, sebevědomě a plná života. 

Zpět do obchodu