Double push-up podprsenka GUESS

Košíčky B - C

549 Kč
Jemně vyztužená podprsenka VIANIA

Košíčky D - G

949 Kč

Testovací čánek


Tolik velikostí, materiálů, značek, barev a vzorů – připadá vám, že se mezi podprsenkami a spodním prádlem nedokážete zorientovat? Nebo váháte mezi dvěma podprsenkami a nevíte kterou? Vaše dotazy si rádi vyslechneme a s výběrem vám poradíme.

Přesně padnoucí podprsenka
V naší kamenné prodejně i v on-line poradně (využijte například chat, kontaktní formulář nebo e-mail) vás výběrem spodního prádla provedou zkušené prodavačky.

Naše spodní prádlo známe do detailů. Víme, jak se materiály budou při nošení chovat, jak se prádlo šije nebo jak jsou řešené potisky – a hlavně, jak vybrat tu správnou velikost podprsenky nebo spodních kalhotek, abyste se cítila skvěle.

Podprsenky pro těhotné a kojící ženy
Jsme s vámi i v krásných chvílích, kdy se stáváte maminkami. Se správně vybranou podprsenkou se budete v těhotenství i během kojení cítit skvěle. Naše specialistky vám rády poradí, jak těhotenskou a kojící podprsenku vybrat.

Podtrhujeme vaši osobitost
Každá žena je výjimečná a my jsme rádi, když můžeme podtrhnout vaši osobitost. Máte speciální požadavky na spodní prádlo? Oblíbili jste si jednu značku a sháníte od ní poslední model podprsenky? Rádi pro vás připravíme individuální nabídku.

web vytvořila