Důležitost spodního prádla v domácím prostředí

mceclip0-2

Přijde Vám následující příběh povědomý? Probudíte se, rychle začnete připravovat jídlo a věci pro děti či pro partnera. Chystáte děti do školy a sebe do práce. Rychle odbavit děti a hurá do pracovního dne. V práci po Vás celý den někdo něco chce. Když přijde ona chvíle, „letíte“ z práce rychle domů. Cestou ještě zvládnete zastávku pro děti a rychlý nákup, ať je co k večeři. Doma se rychle převlíknete a věnujete čas rodině. Večer dáte partnerovi maximálně pusu a svalíte se do postele. Sotva zavřete oči, už opět zvoní budík a nový den je tu. Stále stejný kolotoč, další pekelná smyčka. Znáte to?

Milé slečny, ženy, matky a manželky, dnes bychom chtěly mluvit o něčem, co by se mohlo zdát jako detail, ale ve skutečnosti to má obrovský vliv na naši sebedůvěru a vztah s našim partnerem – a to je nošení luxusního spodního prádla a samotná péče o sebe. Možná některým z Vás naskočily osypky, protože nemáte ráda nošení erotického prádla. Nebojte. Luxusním spodním prádlem myslíme takové prádlo, ve kterém se budete cítit skvěle, a navíc budete pro svého partnera přitažlivější. Konec s kalhotkami z obchodních řetězců a tržišť.

Možná si říkáte, že po deseti, patnácti, dvaceti, nebo dokonce čtyřiceti letech vztahu už není důležité, co máte na sobě nebo jak vypadáte, ale opak je pravdou. I po mnoha letech s Vaším partnerem, by měla být péče o sebe a svůj vzhled stále na prvním místě. To zahrnuje nošení kvalitního spodního prádla i starání se o své tělo.

mceclip0-2

Proč se starat o své tělo?

Na tuto otázku myslíme, že není třeba se nějak více rozepisovat. Možná pomůže jedna obyčejná poučka z letadla – Nejdřív nasaď masku sobě, pak pomáhej ostatním! Co to znamená v letovém provozu? Jednoduše, pokud si masku nenasadíte, tak Vaše šance pomoci někomu jinému je asi tak vysoká, jako že pětkrát po sobě vyhrajete nejvyšší jackpot a navrch k tomu ještě pokaždé dostanete auto. Prostě a jednoduše, pokud nebudete mít kyslík, brzy budete lapat andělíčky. ALE! Pokud si masku nasadíte, přežijete v první řadě Vy sami. A to už je lepší skóre než nula přeživších! Minimálně se však můžete alespoň pokusit pomoci někomu dalšímu.

Ptáte se, proč Vám zde píšeme o poučce z letadla? Je to prosté – lze to aplikovat i do běžného života! A jak? No úplně stejně. Avšak, pokud se poučkou řídit nebudeme, neumřeme tak rychle, jako v tom letadle. Naštěstí naše tělo je tak inteligentní, že se dokáže nadechnout, aniž bychom pro to museli něco udělat. To je štěstí pro ženy, které se snaží pro své okolí udělat maximu. Pomáhají ostatním, starají se o ně, chtějí zvládat všechny věci, ale sami pro sebe si s nadsázkou neukradnou ani chvilku na to, aby si v klidu zašly na toaletu, a to nemluvě o jídle.

Takže milé dámy, nejdříve zachraňujte sebe, Vaše těla, protože si to zaslouží. A když toto budete dělat, tak budete mít daleko více energie a pomůžete tak daleko více i svému okolí. Navíc Váš partner bude mnohem raději, když bude mít doma upravenou a veselou partnerku než unavenou beta verzi Vás samých ve vytahaném tričku.

mceclip0-2

Proč tedy nosit luxusní spodní prádlo?

Existuje mnoho důvodů, proč byste měly investovat do kvalitního spodního prádla. Za prvé, když nosíte pohodlné, ale zároveň luxusní prádlo, cítíte se dobře a sebevědomě. A to může potvrdit nejedna z našich zákaznic. Pokud si uvědomujete, že máte na sobě krásné prádlo, které Vám skvěle sedí, je z materiálů, které Vám připadají jako připravené na míru pro Vás, zvedne to Vaše sebevědomí, psychickou pohodu i celkovou náladu. Každý den, když si budete brát toto prádlo, ať už do práce, školy nebo jen tak při úklidu domova, budete si ho na sebe rády brát pokaždé. Je to investice, která Vám bude každý den dělat radost.

Druhým důvodem je, že si Vás partner, oblečenou v luxusním prádle, určitě oblíbí více než nyní. Pokud se o sebe stále staráte a snažíte se být přitažlivou, bude to pro něj určitě důvod k obdivu. Vztahy jsou o oboustranném respektu a péči o sebe navzájem, takže pokud se budete snažit být co nejlepší verzí sebe sama, Váš vztah s partnerem bude dlouhodobě jen lepší a lepší.

Třetím důvodem pro nošení kvalitního spodního prádla je, že Vám to může pomoci najít spokojenost s Vaším tělem. Když si kupujete a nosíte prádlo, které Vám skvěle sedí, cítíte se pohodlně a přitažlivě. To Vám pomůže najít sebevědomí a zlepšit Vaše sebehodnocení.

Čtvrtým důvodem je zdravotní hledisko. Prádlo ze kvalitních materiálů, prodyšné a vybrané přímo pro Vás, nebude nikde škrtit, tahat. Podpoří lymfu a předejte i častým gynekologickým problémům. 

Pátý důvod je ekonomický pohled. Spodní prádlo nosíte opakovaně. Některé ženy jsou schopné nosit jednu podprsenku i několik dní na sobě. Když opomeneme hygienickou stránku, tak za prádlo, které tedy nosí i 40 hodin týdně, nejsou ochotny zaplatit více než 500 Kč. Kdyžto za tričko, které si vezmou na sebe třeba jen desetkrát za rok, s radostí utratí i čtyřnásob než za podprsenku.

Zkuste někdy takové cvičení. Dívejte se celý týden, nebo alespoň jeden den do zrcadla, když jste doma. Dívejte se na sebe a na to, co vidí Váš partner a Vaše děti. Jste-li oblečená v roztrhaných teplákách, ušmudlaném tričku a vlasy máte rozcuchané, dejte si otázku, jestli chcete, aby Vás takhle okolí vidělo a vnímalo. Zkuste toto cvičení a uvidíte, že bude mít na Vás výrazný vliv.  

 

5

Zpět do obchodu