Zdarma – konzultace ohledně správné velikosti a typu spodního prádla

Neváhejte využít naší omezené nabídky konzultací, které jsme si pro Vás připravily zcela zdarma. Konzultace může proběhnout přímo u nás na prodejně, online či po telefonu. Rádi Vám poradíme, jaká velikost spodního prádla je právě ta Vaše a jaký druh spodního prádla je vhodný pro Vaše křivky s ohledem na Vaše běžné denní aktivity a práci. Pomůžeme Vám cítit se pohodlně a sebevědomě ve svém novém prádle!

Spodní prádlo je jedna z těch věcí, které nosíme každý den, ale často mu nevěnujeme dostatečnou pozornost. A většina z nás ani neví, jakou má správnou velikost podprsenky či kalhotek a dokonce ani jaké prádlo je vhodné pro běžné denní činnost. To má za následek škrtící podprsenku, padající ramínka, vypadávající ňadra, otlačené prádlo na kůži, povislá prsa, problémy s kojením a další. Část nás nad uvedenými negativními vlivy špatně zvoleného prádla mávne rukou. Ale pozor! Špatný typ a velikost prádla má přesah mnohem dál. A to nejen na zdraví, lymfatický systém a samotný vzhled, ale hlavně na naši psychiku. A to je škoda! Koneckonců, pohodlné a dobře padnoucí spodní prádlo může udělat zázraky pro naše sebevědomí i celkovou pohodu a vzhled. Což oceníme nejen my samotné, ale i naše okolí.


Ale nebojte se, milé dámy, máme pro Vás skvělou zprávu! V naší prodejně se spodním prádlem jsme si připravili konzultace zdarma, abyste mohly najít ten pravý styl a svou velikost prádla. Pro Ty z Vás, které to k nám máte daleko nebo jste jen stydlivější či zaměstnané, jsme připravili možnost konzultací formou online hovoru či si zavoláme přes mobil. Ale pozor, konzultace jsou omezeném počtu, takže jsou vždy rychle pryč.

Jak konzultace probíhá? Domluvte si s námi termín a způsob schůzky přes e-mail či mobil - info@pradloskiny.cz, +420 736 773 846. V domluvený čas se potkáme osobně nebo jinou cestou. Naše odborné poradkyně Vás s úsměvem, kávou a dezertem přivítají a pomohou Vám najít prádlo, které dokonale ladí s Vašemu tělu, stylu i životu. Položíme Vám několik otázek, abychom pochopily, jaký konkrétní styl prádla Vám doporučit. Následně podle dalších indicií Vám doporučíme i konkrétní velikost. Na osobním setkáním si rovnou můžete prádlo vyzkoušet. Při online či telefonní schůzce se můžeme domluvit, že Vám některé kousky pošleme domů. Vy si je vyzkoušíte a následně zhodnotíte vhodnost doporučeného prádla. Nákup produktu u nás však není podmínkou. Můžete zjistit svou velikost a nakoupit pak někde jinde.

Takže, dámy, na co ještě čekáte? Je čas převzít kontrolu nad svým prádlem a najít Váš ideální kousek, který Vám perfektně padne. Naše konzultace zdarma jsou tady, abyste se cítily skvěle ve své těle a ukázaly světu, že jste krásné a sebevědomé ženy.

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes – jsme tu pro Vás!


Pohodlné prádlo a příjemné konzultace Vám s láskou přeje s tým žen z PrádloSkiny.cz

3_2

Zpět do obchodu