Zdarma – konzultace ohledně správné velikosti a typu spodního prádla pro prvních 100 z Vás je tu pro Vás!

Neváhejte využít naší omezené nabídky konzultací, které jsme si pro Vás připravily zcela zdarma. Konzultace může proběhnout přímo u nás na prodejně, online či po telefonu. Rádi Vám poradíme, jaká velikost spodního prádla je právě ta Vaše a jaký druh spodního prádla je vhodný pro Vaše křivky z ohledem na Vaše běžné denní aktivity a práci. Pomůžeme Vám cítit se pohodlně a sebevědomě ve svém novém prádle!

Spodní prádlo je jedna z těch věcí, které nosíme každý den, ale často mu nevěnujeme dostatečnou pozornost. A většina z nás ani neví, jakou má správnou velikost podprsenky či kalhotek a dokonce ani jaké prádlo je vhodné pro běžné denní činnost. To má za následek škrtící podprsenku, padající ramínka, vypadávající ňadra, otlačené prádlo na kůži, povislá prsa, problémy s kojením a další. Část nás nad uvedenými negativními vlivy špatně zvoleného prádla mávne rukou. Ale pozor! Špatný typ a velikost prádla má přesah mnohem dál. A to nejen na zdraví, lymfatický systém a samotný vzhled, ale hlavně na naši psychiku. A to je škoda! Koneckonců, pohodlné a dobře padnoucí spodní prádlo může udělat zázraky pro naše sebevědomí i celkovou pohodu a vzhled. Což oceníme nejen my samotné, ale i naše okolí.


Ale nebojte se, milé dámy, máme pro Vás skvělou zprávu! V naší prodejně se spodním prádlem jsme si připravili konzultace zdarma pro prvních 100 z Vás, abyste mohly najít ten pravý styl a svou velikost prádla. Pro Ty z Vás, které to k nám máte daleko nebo jste jen stydlivější či zaměstnané, jsme připravili možnost konzultací formou online hovoru či si zavoláme přes mobil. Ale pozor, konzultace jsou omezené pro prvních 100 z Vás. Aneb kdo dřív přijde, ten dřív mele a kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.


Jak konzultace probíhá? Domluvte si s námi termín a způsob schůzky přes e-mail či mobil - info@pradloskiny.cz, +420 736 773 846. V domluvený čas se potkáme osobně nebo jinou cestou. Naše odborné poradkyně Vás s úsměvem, kávou a dezertem přivítají a pomohou Vám najít prádlo, které dokonale ladí s Vašemu tělu, stylu i životu. Položíme Vám několik otázek, abychom pochopily, jaký konkrétní styl prádla Vám doporučit. Následně podle dalších indicií Vám doporučíme i konkrétní velikost. Na osobním setkáním si rovnou můžete prádlo vyzkoušet. Při online či telefonní schůzce se můžeme domluvit, že Vám některé kousky pošleme domů. Vy si je vyzkoušíte a následně zhodnotíte vhodnost doporučeného prádla. Nákup produktu u nás však není podmínkou. Můžete zjistit svou velikost a nakoupit pak někde jinde.

Takže, dámy, na co ještě čekáte? Je čas převzít kontrolu nad svým prádlem a najít Váš ideální kousek, který Vám perfektně padne. Naše konzultace zdarma jsou tady, abyste se cítily skvěle ve své těle a ukázaly světu, že jste krásné a sebevědomé ženy.

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes – jsme tu pro Vás!


Pohodlné prádlo a příjemné konzultace Vám s láskou přeje s tým žen z PrádloSkiny.cz

3_2

Zpět do obchodu