Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Pomáháme vám cítit se jedinečně

Od roku 2003 vám pomáháme cítit se jedinečně díky spodnímu prádlu a dobře padnoucí podprsence. Oblékáme vás do příjemných materiálů a správných velikostí. Těší nás, že pro vás nejsme jen obchod se spodním prádlem, ale místo, odkud odcházíte s úsměvem a pozvednutým sebevědomím.

Sen o krásném spodním prádle

Lucie Štechová, majitelka obchodu, měla velký sen: prodávat krásné a dobře padnoucí spodní prádlo. Dlouho se zajímala o módu a snila o svém vlastním obchodu s luxusním spodním prádlem, který jí v Jihlavě chyběl.

Ke splnění svého snu se odhodlala v roce 2003, kdy na jihlavském náměstí otevřela obchůdek se spodním prádlem a podprsenkami. Zákaznice si nové místo oblíbily a začaly se vracet. Od té doby se rozrostla kamenná prodejna i e-shop. Lucie si splnila svůj sen a dnes se svým týmem pomáhá ženám vybírat luxusní spodní prádlo a navrací jim sebevědomí.

Proč se k nám vracíte?

  • Nejčastěji nám říkáte, že se u nás cítíte dobře a že vám umíme poradit. Naše zkušenosti trvají už roky a pořád se učíme, abychom vám mohli o materiálech, velikostech i zpracování spodního prádla povědět vše podstatné.
  • Líbí se vám, že máme velký výběr velikostí, materiálů i značek podprsenek a že vám od předních návrhářů přivážíme poslední trendy. Prádlo sami vybíráme a testujeme.
  • Za ty roky vznikla u nás v obchodě řada přátelství. Vaše spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Máme i pánské spodní prádlo

Myslíme i na (vaše) muže. V on-line i kamenném obchodě proto máme pánské spodní prádlo, které je pohodlné, kvalitní a dlouho vydrží.

Těšíme se na vás!