Tipy na vánoční dárky, které potěší obdarovaného i dárce

Je to tu! Vánoce se nám blíží a většina z nás si dělá starosti s tím, co komu dáme pod stromeček. Abychom Vám toto stresující období ulehčili, připravili jsme si pro Vás několik tipů, jak potěšit své blízké dárkem, který budou chtít nosit každý den! Tak pojďme na to.

Jste muž a chcete potěšit svou partnerku?

Ať už je to oficiální nebo tajná partnerka, každé ženě jednoznačně uděláte radost následujícími dary:

 • Dárkový poukaz na spodní prádlo v jakékoliv hodnotě: Nechte ženu, ať si vybere spodní prádlo sama. Ona sama nejvíce zná své tělo i míry.
 • Noční prádlo: To nikdy nezklame, a navíc při výběru toho správného nočního prádla můžete opepřit pohled na svou ženu, která nemá na sobě to staré „pýžo“, ale oslňuje Vás v krásném župánku či erotické košilce.
 • Krajková podprsenka: Pokud vyberete správně, tak způli bude dárkem i pro Vás. Který muž by nechtěl vidět svou partnerku v sexy přitažlivé podprsence, že? Okořeňte si svůj partnerský život a pořiďte své milé luxusní prádlo, které by si ona samo pro sebe třeba nikdy nekoupila.
 • Luxusní kalhotky: Opět dárek tak trochu i pro Vás, pane. Zpříjemněte si večery a pořiďte partnerce kalhotky, které ocení ona i Vy sám.

Jste žena a chcete potěšit svého partnera?

 • Není na starou dobrou klasiku: Rok se s rokem sešel a chtě nechtě je potřeba partnerovo spodní prádlo probrat a některé staré kousky zaměnit za nové. Tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou? Budete mít praktický dárek, a ještě vyřešíte děravé trenky. Ale určitě k tomuto dárku nezapomeňte přihodit i něco z doporučených dárků níže.
 • Erotické noční prádlo: Chodit před spaním před partnerem ve vytahaných teplákách a tričku asi není úplně košer. Co takhle zlepšit kvalitu Vašeho vztahu tím, že budete před partnerem nosit svůdné prádlo. Zbytek náplně večera je na Vás. Zapojte fantazii a možná i trochu příjemné hudby a pár svíček. Uvidíte, že partner z tohoto dárku bude nadšený. Navíc je to dárek i pro Vás.
 • Smyslná podprsenka: Koupit si sama pro sebe luxusní podprsenku se nechce odhodlat hned každá z nás. Co takhle začít tím, že dáte luxusní podprsenku svému partnerovi, jako zpestření vašeho sexuálního života? Partner Vás za to bude milovat a jako bonus získáte luxusní podprsenku.
 • Erotické kalhotky: Bojíte se velkého kroku s erotickým nočním prádlem nebo podprsenkou? Tak zkuste něco menšího. Třeba nějaký kousek svůdných kalhotek.

Chci si dát dárek sama pro sebe!

To je správný krok. Myslete i na sebe. A zde máme hned několik tipů, jak na sebe můžete myslet:

 • Spodní prádlo pro zpestření partnerského života: Spokojený chlap = spokojený žena. Tak proč si nepořídit dárek, kterým můžete zlepšit Váš život?
 • Prádlo do práce: V práci trávíme většinu času, to ví většina z nás. Ale víte, že je nutné i pro pracovní prostředí volit vhodné spodní prádlo, hlavně podprsenku, která odpovídá Vaší profesi?
 • Pohodlné spodní prádlo: Pohodlí až na prvním místě! A pro spodní prádlo to platí dvojnásob. Není nic horšího, než mít na sobě podprsenku či kalhotky z nepříjemného, neprodyšného materiálu. To je pak nejen podrážděná Vaše pokožka, ale hlavně Vy sama.
 • Prádlo na spaní: Kdo by neměl rád spánek? Spánek ve spodním prádle z našeho e-shopu si užijete násobně víc. Prodyšnost v kombinaci s příjemnými materiály si zamilujete.

Tak vidíte. Dali jsme Vám hned několik typů na vánoční dárky. Tak neváhejte a pojďte si vyřešit své každoroční trable s Vánoci u nás v e-shopu. Jsme připravení, dodat Vám objednávku co nejdříve.

Za celý náš tým Vám přejeme příjemné svátky, rodinnou pohodu, hodně zdraví i lásky a také co největší pohodlí při nošení spodního prádla.

Vaše PrádloSkiny.cz

 

Návrh bez názvu_1

Zpět do obchodu