Drobečková navigace

Úvod > Eshop > Dámské spodní prádlo > Podprsenky

Podprsenky


Parametrické vyhledávání

Předchozí 1 3 5 8 12
Zobrazeno 1 - 21 položek z 246
Předchozí 1 3 5 8 12
Zobrazeno 1 - 21 položek z 246

PODPRSENKY

Luxusní podprsenky představují pro ženu nejen příjemný pocit z kvalitního materiálu, ale i jistotu a pocit bezpečí. Snad nejznámější jsou oblíbené push-up, jejichž efekt zná každá žena. Kromě klasických podprsenek zde najdete i gelové, vyztužené, kojící, těhotenské, sportovní, krajkové a mnohé další podprsenky. Při výběru se nezapomeňte dívat na velikost a tvar, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Nebojte se zariskovat i do odvážnějších tvarů. Dnes je to velmi moderní.

KVALITNÍ PODPRSENKY

Dobrá značka je u podprsenek zárukou kvality. Na pradloskiny najdete jen luxusní podprsenky, které Jsou prověřené ženami celého světa. Naším cílem je zajistit ženám pohodlí a zdůraznit jejich přirozenou krásu. K podprsenkám si můžete vybrat také kalhotky nebo tanga a mít tak celý komplet, který bude dokonale ladit s vaším stylem a podtrhne krásu Vašich křivek. Vybírat muzete podle barvy, tvaru i velikosti.

PODPRSENKY PUSH-UP

Krásná a pevná ňadra jsou snem každé ženy, nemluvě o mužích. Podprsenky s jedinečným push-up efektem dokáží vyzdvihnout krásu vašeho poprsí. Zpevní tvar a dodají ňadrům potřebný tvar. Žena se díky ní může cítit mnohem sebevědoměji a jistěji ve společnosti.

CO JE TO PUSH-UP

Push-up efekt má jako hlavní cíl zlepšit, zpevnit a pozvednout tvar daného objektu. V případě podprsenek se jedná o ženská ňadra a v případě slipů push-up se jedná o mužské přirození, které díky slipům získá daleko lepší a pevnější tvar. Ženy si velmi oblíbily podprsenky s push-up efektem. Díky nim se cítí daleko lépe a sebevědoměji.